Aktualności

Strona 1 z 2  > >>

Homologacja neseserów

Jako wytwórca uznanych i certyfikowanych pojemników do transportu przedmiotów wartościowych, pieniędzy i dokumentów zawierających informacje o określonym stopniu tajności coraz częściej stykamy się ze zjawiskiem homologowania neseserów, kufrów i innych pojemników do transportu pieniędzy.

Więcej >
Kamera szynowa
Informacja dla zarządzających bezpieczeństwem marketów!
Więcej >

Strona główna

Nasza firma istnieje od 1995 r., a techniczną ochrona mienia zajmujemy się od 1996 r.

Nasi klienci poznali nas jako wykonawców, którzy dotrzymują terminów, nie podnoszą cen w trakcie wykonywania zlecenia, służą klientom radą, ale bez forsowania ich do drogich rozwiązań.

Oferujemy uslugę kompleksową - projektujemy, wykonujemy i serwisujemy nasze instalacje, również w okresie pogwarancyjnym, i to niezależnie od lokalizacji geograficznej i wielkości tych instalacji. Opracowujemy też procedury bezpieczeństwa, które minimalizują straty spowodowane błędami pracowników lub ingerencją osób trzecich. 

Nasze uslugi świadczymy rzetelnie, zawsze według zasad sztuki i w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych wysokokwalifikowanych pracowników.

Nie aspirujemy do bycia najtańszymi na rynku. Staramy się jednak, by jakość, funkcjonalność i niezawodność proponowanych rozwiązań zawsze odpowiadały realnym potrzebom naszych klientów. W tym aspekcie jest to najwyższa jakośc za najniższą cenę.