Aktualności

Strona 1 z 2  > >>

Homologacja neseserów

Jako wytwórca uznanych i certyfikowanych pojemników do transportu przedmiotów wartościowych, pieniędzy i dokumentów zawierających informacje o określonym stopniu tajności coraz częściej stykamy się ze zjawiskiem homologowania neseserów, kufrów i innych pojemników do transportu pieniędzy.

Więcej >
Kamera szynowa
Informacja dla zarządzających bezpieczeństwem marketów!
Więcej >

Serwis bramek antykradzieżowych EAS

Mechanizm działania bramek antykradzieżowych EAS

Bramka antykradzieżowa jest urządzeniem służącym do wykrywania i sygnalizacji obecności znajdującego się w jej polu działania elementu, który ma być przez nią wykryty. Tym elementem może być klips wpinany w towar, naklejka umieszczana na opakowaniu.

Profesjonalne elektroniczne zabezpieczenie towarów EAS (ang.  Electronic Article Surveillance, lub Electronic Antitheft System) obecnie występuje w następujących odmianach:

  1. Radiowej –wówczas etykieta przymocowana do produktu jest rozpoznawana przez bramkę. Etykieta jest usuwana przy kasie lub niszczona przy pomocy dezaktywatora.
  2. Akustyczno-magnetycznej – gdy bramka wykryje w swoim zasięgu etykietę magnetyczną sygnalizuje to.
  3. Mikrofale – urządzenie generuje dwa pola - jedno o niskiej częstotliwości, drugie mikrofalowe. Metka przytwierdzona do towaru, która znajdzie się w zasięgu działania urządzenia wzbudza alarm.

Serwis bramek antykradzieżowychBramka antykradzieżowa EAS ma szerokie zastosowanie w sklepach na linii kas oraz przy wyjściach.

Innym przydatnym jej zastosowaniem może być stosowna naklejka na książce w czytelni.

Niezawodny Serwis Bramek Antykradzieżowych EAS - od teraz spróbuj z nami

Centrum Zapatrzenia Biznesu A.P., obok bogatej oferty sprawdzonych akcesoriów mających szerokie zastosowanie w ochronie osób i mienia, zajmuje się naprawą i serwisowaniem bramek antykradzieżowych EAS oraz roszywaczy.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje bramki antykradzieżowe EAS lub rozszywacze zadziałają w każdej sytuacji, skorzystaj z naszej propozycji. Gwarantujemy solidne naprawy i profesjonalny serwis.


Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności na obszarach województwa Śląskiego i Małopolskkiego. Zapraszamy klientów z miast: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów oraz innych do skorzystania z serwisu bramek antykradziezowych EAS.