Aktualności

Strona 1 z 2  > >>

Homologacja neseserów

Jako wytwórca uznanych i certyfikowanych pojemników do transportu przedmiotów wartościowych, pieniędzy i dokumentów zawierających informacje o określonym stopniu tajności coraz częściej stykamy się ze zjawiskiem homologowania neseserów, kufrów i innych pojemników do transportu pieniędzy.

Więcej >
Kamera szynowa
Informacja dla zarządzających bezpieczeństwem marketów!
Więcej >

Kamery szybkoobrotowe, kamery CCTV

Kamery szybkoobrotowe, kamery CCTV


Proponowane przez nas kamery szybkoobrotowe posiadają wiele przydatnych funkcji pomagających prowadzić skuteczny monitoring wizyjny na światowym poziomie.

Na uwagę zasługują szerokie możliwości programowania zachowania kamery, np.:

  • czas przebiegu trasy z uwzględnieniem przystanków,
  • zachowanie obiektywu,
  • automatyczny dobór parametrów pracy uwzględniających warunki oświetlenia,
  • precyzyjne określanie stref prywatności (nierejestrowane podczas przebiegu kamery).

Przy odpowiednim dopasowaniu wybranych kamer szybkoobrotowych do krosownic przez naszych ekspertów, gwarantujemy uzyskanie maksymalnego efektu przy optymalizacji kosztów inwestycji, dopasowanych do oczekiwań Klientów.

100% synchronizacja kamer szybkoobrotowych i krosownic to nasz sposób na Twój sukces


Kamera szybkoobrotowaAby kamery szybkoobrotowe mogły być w 100% użyteczne, niezbędne są urządzenia dodatkowe pozwalające na przekazywanie przez nie obrazu oraz umożliwiające sterowanie zainstalowanymi kamerami – krosownice.

W bogatej ofercie CZB A.P. posiadamy panele krosownicze, które współpracując, np. z kamerami szybkoobrotowymi i urządzeniami wyjściowymi (rejestratorami, monitorami), dają wiele możliwości konfiguracyjnych i pozwalają na bezproblemowe oglądanie tego, co obserwuje kamera.

CCTV (ang. closed-circuit television – telewizja o zamkniętym obwodzie) jest systemem przekazywania obrazu (rzadziej wraz z dźwiękiem) w zamkniętym systemie odbiorczym służącym do nadzoru oraz zwiększenia bezpieczeństwa pomieszczeń lub przestrzeni, w której zostały zainstalowane kamery. Stosowana niegdyś nazwa telewizja przemysłowa obecnie, z racji rozszerzenia funkcjonalności (np. o wskazywanie warunków powodujących zaistnienie niebezpieczeństwa), coraz częściej zostaje zastąpiona terminem telewizyjne systemy dozorowe.

Jeśli potrzebujesz skutecznych kamer szybkoobrotowych wraz z krosownicami do monitorowania Twojego budynku, wystarczy jeden telefon - nasi eksperci odpowiedzą na każde, nawet najtrudniejsze pytanie.

Panel krosowniczy

Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności na obszarach województwa Śląskiego i Małopolskkiego. Zapraszamy klientów z miast: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów oraz innych do skorzystania z oferty kamer szybkoobrotowych, krosownic.