Aktualności

Strona 1 z 2  > >>

Homologacja neseserów

Jako wytwórca uznanych i certyfikowanych pojemników do transportu przedmiotów wartościowych, pieniędzy i dokumentów zawierających informacje o określonym stopniu tajności coraz częściej stykamy się ze zjawiskiem homologowania neseserów, kufrów i innych pojemników do transportu pieniędzy.

Więcej >
Kamera szynowa
Informacja dla zarządzających bezpieczeństwem marketów!
Więcej >

Kamery samojezdne, kamery szynowe

Kamera szynowa SentryLustro weneckie umożliwiające przejrzenie się w nim, ale też pozwalające widzieć, co dzieje się po jego drugiej stronie, a za nim tunel wyposażony w jeżdżącą na wózku kamerę. Kamera szynowa jest z tej strony lustra, które wygląda jak zwykła szyba i dlatego jest w stanie monitorować obszar, na który została zaprogramowana. Ludzie znajdujący się w monitorowanym pomieszczeniu mogą zobaczyć swoje odbicie w lustrze i nie są w stanie stwierdzić, w którym położeniu znajduje się kamera. To proste rozwiązanie pozwala trzymać potencjalnych rabusiów i inne osoby o nieczystych intencjach w niepewności, co do tego, czy ich poczynania są widoczne.

Kamera samojezdna Sentry ze zdjętą obudowąCentrum Zaopatrzenia Biznesu, jako jedna z nielicznych firm w Polsce, posiada w ofercie kamery samojezdne, które montuje i serwisuje. Co równie interesujące, nasz serwis jest tańszy od serwisu producenta i nierzadko znacznie szybszy.

Działamy na terenie województwa mazowieckiego, śląskiego, małopolskiego.