Aktualności

Strona 1 z 2  > >>

Homologacja neseserów

Jako wytwórca uznanych i certyfikowanych pojemników do transportu przedmiotów wartościowych, pieniędzy i dokumentów zawierających informacje o określonym stopniu tajności coraz częściej stykamy się ze zjawiskiem homologowania neseserów, kufrów i innych pojemników do transportu pieniędzy.

Więcej >
Kamera szynowa
Informacja dla zarządzających bezpieczeństwem marketów!
Więcej >

Strona główna

"Mam firmę specjalizującą się w świadczeniu rzadko oferowanych usług budowlanych wysokiej technologii. Mamy wiele zapytań ofertowych, startujemy w wielu przetargach publicznych i… często bez powodzenia. Dlaczego tak się dzieje? Czy można z tym coś zrobić?"

 

eliminacja podsłuchu"Szef dzialu X naszego koncernu w najbliższym czasie będzie ze swoimi współpracownikami finalizował negocjacje. Spotkają się z partnerami w czwartek o 10:00 w jednym z hoteli. Dla nas bardzo ważne jest, by to, co będzie się działo w sali konferencyjnej tego hotelu nie mogło w żaden sposób wydostać się na zewnątrz. Po prostu by nikt trzeci nie słuchał. Potrzebujemy profesjonalnej pomocy".

 

Sytuacje opisane powyżej to najczęściej spotykane potrzeby przedsiębiorców w zakresie ochrony wrażliwych informacji, a co za tym idzie – ochrony własnego  interesu.

szpiegowanieSzpiegostwo gospodarcze, opierające się o wykorzystywanie nielojalnych  lub nieuczciwych pracowników, stosowanie podsłuchów, kradzież baz danych już dawno zadomowiły się w Polsce. Pomagamy je zwalczać.